انواع دوربين مداربسته انواع دوربين مداربسته .

انواع دوربين مداربسته

هر آنچه كه بايد درباره دوربين مداربسته سيم كارتي بدانيد!

دوربين هاي مداربسته سيم كارتي كاربردها و قابليت هاي زيادي دارند. قيمت دوربين مداربسته سيم كارتي هم به همين دليل بيشتر از دوربين هاي بدون سيم كارت است.زيرا قابليت ها مفيد و منحصر به فرد تري دارند . درباره قابليت هاي آن در ادامه توضيح خواهيم داد.

شما با خريد دوربين هاي سيم كارتي ديگر نيازي به خريد مودم نداريد . زيرا دوربين هاي سيم كارتي براي انتقال تصوير از واي فاي استفاده نمي كنند بلكه سيم كارتي كه درون دوربين است داراي اينترنت مي باشد و براي انتقال تصاوير و فيلم ها از اينترنت آن استفاده مي كنند.

قابليت ها

تشخيص حركت : اين دوربين ها از تكنولوژي تشخيص حركت پشتيباني مي كنند . به اين صورت كه اگر حركتي در اطراف دوربين رخ دهد ،دوربين احساس خطر مي كند و فوري به شما به صورت آلارم و هشدار خبر مي دهد. تا شما براي رفع خطر اقدام كنيد . همچنين داراي تكنولوژي تشخيص چهره نيز است .شما هر كدام از اين قابليت ها را مي توانيد به ميل خودتان فعال يا غير فعال كنيد.

تعيين محدوده: اين قابليت به اين صورت است كه شما براي اشيا مورد نظر اطراف دوربين محدوده اي را ايجاد مي كنيد كه در صورت خارج شدن اشيا از اين محدوده سريع به شما خبر داده مي شود و شما را آگاه مي كند.

قابليت PIR :تكنولوژي PIR كامل كننده قابليت تشخيص حركت است . اين قابليت باعث مي شود تا دوربين فقط حركت انسان را تشخيص دهد و از حساسيت حركت حشرات و حيوانات خودداري كند .

كارت حافظه : اين دوربين ها معمولا از كارت حافظه تا 128 گيگابايت پشتيباني مي كنند تا فيلم ها و تصاوير را ذخيره كنند كه در صورت نياز به اين فيلم و عكس ها از آن استفاده شود .

پشتيباني از ارتباط دوطرفه ، داراي كيفيت تصوير1080p ، ارسال تصاوير حتي در نبود اينترنت ، بعضي از آنها داراي زوم و چرخش قابليت هاي ديگر دوربين مدار بسته سيم كارتي است.

 منبع:كليك كنيد


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۴۱:۰۵ توسط:فرشته موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :