انواع دوربين مداربسته انواع دوربين مداربسته .

انواع دوربين مداربسته

كدام يك از دوربين هاي مداربسته مخفي براي ما نياز است ؟

بهترين دوربين مداربسته مخفي؟

بهترين دوربين هاي مداربسته مخفي  فقط براي ماموران 00 نيست! اگر به دنبال خريد دوربين مداربسته مخفي براي امنيت خانه يا چيزي براي مراقبت از حيوانات خانگي و بچه ها در خارج از اتاق هستيد ، يك دوربين مخفي يك انتخاب عالي است. آنها ارزان و آسان براي استفاده هستند ، به اين معني كه شما فقط مي توانيد آنها را تنظيم كرده و به آنها بسپاريد.

دوربين مداربسته مخفي

راهنماهاي مرتبط
بهترين دوربين هاي امنيتي داخلي

بهترين دوربين هاي امنيتي در فضاي باز

بهترين دوربين هاي بدن

بهترين دوربين هاي عكاسي

بهترين دوربين هاي كلاه ايمني

بهترين دوربين هاي حيوان خانگي

بهترين دوربين هاي زنگ در

بهترين مانيتورهاي دوربين كودك

شكل كلاسيك براي يك دوربين مداربسته مخفي كوچك و محجوب است ، چيزي كه مي توان آن را دور از چشم انداخت و از ذهن دور كرد ، جايي كه بدون توجه به آن توجه مي شود. موارد جالب تري نيز وجود دارد ، با برخي از دوربين هاي جاسوسي كه به عنوان اجسام معمولي مانند عينك ، لامپ يا قاب عكس تغيير شكل داده اند! همانطور كه گفته شد ، استفاده از آنها بسيار آسان است ، بنابراين حتي اگر اصلا تجربه فيلمبرداري يا عكاسي نداريد ، مي توانيد آنها را به كار وادار كنيد. در بسياري از موارد ، شروع ضبط دوربين به سادگي دوبار ضربه زدن روي دكمه روشن / خاموش است.
يك دوربين جاسوسي خوب از نظر ويژگي به چه چيزي نياز دارد؟ يك ميدان ديد خوب بسيار ضروري است و به دوربين اجازه مي دهد تا آنجا كه ممكن است يك اتاق يا يك منطقه را ضبط كند. كيفيت ويدئو از اهميت كمتري برخوردار است ، زيرا احتمالاً شما اين فيلم را با در نظر گرفتن زيبايي زيبايي در نظر نمي گيريد ، بنابراين بر اساس مدل متفاوت است. برخي از دوربين هاي جاسوسي ممكن است Full HD يا حتي 4K عكاسي كنند ، اما تعداد بيشتري ممكن است در حدود 720p به حداكثر برسند. بسته به اين كه از دوربين براي چه چيزي استفاده مي كنيد ، ممكن است شما را اذيت كند يا نكند. اگر چنين نشد ، مي توانيد با برداشتن يك دوربين جاسوسي با وضوح پايين مقداري پول ذخيره كنيد.
برخي از دوربين هاي كوچك ويژگي هاي اضافي مانند ديد در شب ، تشخيص حركت يا اتصال هوشمند را ارائه مي دهند كه به آنها اجازه مي دهد از راه دور با تلفن هوشمند يا دستگاه مشابه كنترل شوند. بسياري از آنها از باتري استفاده مي كنند ، اما برخي از آنها بايد به برق متصل شوند. باز هم ، بسته به نياز شما به دوربين ، اين ممكن است براي شما عاملي باشد يا نباشد.

منبع :اينجا


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مهر ۱۴۰۰ساعت: ۰۵:۵۶:۱۷ توسط:فرشته موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :